KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14235223

nr 1423 5223

Etsning

Akvarellerad, Josefin Wedel. Bildmått: 24x17, yttermått inklusive ram: 43x34 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:19:16